Udział w Międzynarodowych Targach Kid's Biz Fair

Po raz trzeci wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Artykułów dla Dzieci i Niemowląt Kid’s Biz Fair.
Targi odbyły się w dniach 11-12 kwietnia 2014 r. w Warszawie w Hali MT Polska przy ul. Marsa 56C. Impreza adresowana jest do przedsiębiorców działających w branży dziecięcej.
 Kid’s Biz Fair to dwudniowe biznesowe spotkanie przedsiębiorców działających w branży dziecięcej, podczas którego zostały zaprezentowane najróżniejsze produkty z tej branży, a przede wszystkim rynkowe nowości.
W programie targów nie zabrakło ciekawych szkoleń i warsztatów dla profesjonalistów, dzięki którym będzie można zdobyć cenną wiedzę, a także zadać istotne pytania doświadczonym trenerom i prelegentom.
W ubiegłorocznej edycji imprezy uczestniczyło 130 wystawców, w tym 7 z zagranicy. Targi odwiedziło ponad 1 100 przedsiębiorców – przedstawicieli hurtowni, sieci sklepów, placówek edukacyjnych i medycznych, a także osób poszukujących pomysłu na własny biznes. Nie zabrakło gości z Włoch, Litwy, Ukrainy, Rosji, Luksemburga, Niemiec, Słowacji, Białorusi, Belgii i Czech.
Także i w tym roku międzynarodowy charakter imprezy został zachowany. Specjalnym gościem wiosennej edycji była Reyne Rice – ekspertka i doradczyni w wyszukiwaniu i analizowaniu trendów w branży zabawkarskiej i sektorze dziecięcym.