Z historii firmy

Wszystko zaczęło się w październiku 1996 roku. Był to czas, kiedy mając pomysł, trochę umiejętności i zgromadzoną wokół siebie ekipę zgranych i dobry fachowców można było poważnie myśleć o rozpoczęciu czegoś większego. Czegoś co dziś nazywamy firmą. Początki jak w każdym przedsięwzięciu były różne. Od ciężkich, po bardziej przyjemne kiedy MAKOMA zdobywała ryneki swoich pierwszych partnerów handlowych, u których nawet dziś możecie Państwo kupić nasze produkty.

Od samego początku potencjałem MAKOMA byli pracownicy, bez których produkcja nie miałaby większego sensu. Dzięki nim budowaliśmy markę producenta ubranek dla dzieci i niemowląt zachowując równowagę pomiędzy jakością i ceną. Zawsze dobieraliśmy najwyższej jakości materiały zwracając uwagę na certyfikaty bezpieczeństwa, przecież dzieci są najważniejsze! Siedziba przy ulicy Zielnej we Włocławku długo służyła naszemu rozwojowi, lecz szybko doświadczyliśmy, że miejsca tam dla nas za mało. W końcu… udało się znaleźć dobrą lokalizację dla dalszej działalności. Rozpoczęła się budowa naszego nowego DOMU - rok 2008.

Choć wcześniejszy właściciel posesji nie widział tego, co już dawno wybudowało się już w naszych głowach, nie poddawaliśmy się i uparcie dążyliśmy do jak najszybszego zakończenia inwestycji. Już w stosunkowo niedługim czasie rozpoczęliśmy przeprowadzkę do nowej siedziby przy ul. Dobrzyńskiej. Tam już nie ograniczały nas malutkie pomieszczenia dobrze nam znaze z Zielnej. Każdy znalazł swoje miejsce pracy.